>Česká moderátorka Barbora Kroužková             
linka.jpg(804 b)

otázka:
V současné době se na ČT znovu uvádí Hry bez hranic, chtěl bych se zeptat, jak se ji tato soutěž líbila a jestli se nebude opakovat. Děkuji.
odpověď:
Dobrý den! Hrůůůůůůza, zjistila jsem, že se opět opakují Hry bez hranic. Nemohu se na ně dívat, utíkám před vtipnými poznámkami kolegů... bylo to v mkrouzkova.gif(20 kb) roce 1995, dostala jsem se k nim náhodou a zjistila, že podobné soutěže mi moc nesedí. Taky si myslím, že jsem Hry moderovala příšerně :-) Ovšem zážitků mám moc, potkala jsem parádní lidi a také se podívala do několika států. Nevím, zda Hry v Evropě stále pokračují, ČT se ovšem neúčastní.

otázka:
Barboro, proč už nejsou hry bez hranic ?
odpověď:
Zdravím, myslím, že Hry bez hranic jsou, ale ČT se už několik let nezapojila. Mám pocit, že jsem je loni zahlédla ve francouzské televizi. Je to záležitost evropských veřejnoprávních TV.

otázka:
Proč už neděláte hry bez hránic, to už skončili nebo co ?
odpověď:
Blanko, vždyť jsem byla šílená? No, koukněte se, opět je vysíláme. Já moc nadšená z repríz tedy nejsem :-) jo jo, je to už dávno.... byla to docela legrace, ale chtělo to někoho vtipnějšího!

otázka:
Báro, proč už nejsou hry bez hranic ?Děkuji za odpověď.
odpověď:
Hry bez hranic, myslím, jsou, ale ČT se nezúčastňuje. Měla by ale vybrat vtipné moderátory a jít si zas hrát, co myslíte?


linka.jpg(804 b)